Magazin

Gel Dese Aşk dizisinin sezon finali kararı hayranları üzdü

Gel Dese Aşk yeni sezonu Ağustos 2020'de başlıyor

Henüz çiçeği burnunda ATV dizisi gel dese aşk da koronavirüs hastalığı nedeniyle çekimlere ara vermek zorunda kalan projelerden bir tanesidir. Toplamda 4 bölümü yayınlanan dizinin başrol oyuncuları arasında Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, Öykü Gürman, Ertan Saban gibi isimler yer alırken covid-19 nedeniyle proje yarım kaldı.

ERKEN SEZON FİNAL YAPTI

İlk bölümden itibaren beğenilen gel dese aşk dizisi Erkan Petekkaya’nın setten bir fotoğraf karesi paylaşması üzerine çekimlere ara vermek zorunda kalmıştı.

Sonraları birçok projede olduğu Mayıs ayının sonlarına doğru yeni bölüm çekimleri başlayacağı düşünülürken sosyal mesafe kuralına uyulmayacağı için çekimler ertelendi.

gel dese aşk 2. sezon bölümleri ne zaman başlayacak?
gel dese aşk 2. sezon bölümleri ne zaman başlayacak?

GEL DESE AŞK 2. SEZON TARİHİ

Bunun üzerine sezonu kapatan gel dese aşk dizisinin yeni çekimleri -eğer- koronavirüs salgını artmaz, hayat normalleşmeye devam ederse Temmuz’un 2. haftasında çekimlere yeniden başlayacak.

Birkaç bölümlük çekim tamamlandıktan sonra da Ağustos ayının ilk haftası veya 2. haftası 5. bölümüyle tekrardan ATV’de yayınlanmaya devam edecektir.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu