Haber

Sahte Piyango Biletine Dikkat

Yılbaşı gecesinden önce ya tutarsa umuduyla aldığımız yılbaşı biletlerine dikkat ediniz sahte olanlar da üretilmektedir. Geçmiş yıllarda sahte piyango bileti alanların sayısının çok olması nedeni ile Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu yani kısaca TESK genel başkanı Bendevi Palandöken açıklamalarda bulunmuştur. Sizleri daha fazla meraklandırmadan gelin hep beraber bakalım nasıl sahte billeti anlarız.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu yani kısaca TESK genel başkanı Bendevi Palandöken’in yapmış olduğu açıklamada dikkat çektiği nokta bilet alırken bayilik ruhsatı olanlar ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu odasına bağlı olan yerlerden bilet alınmasıdır. Seyyar satanların pek tercih etmememiz gerektiği açıklamalarında duyurmuştur.

Bendevi Palandöken’in yaptığı diğer açıklamalar ise şöyledir. Bugüne kadar biletlerin 3 te 1’inin tükenmiş olmasından kaynaklı sahte bilet yapanları daha da şevke getirmiş olmasından kaynaklı sahte piyango biletinin piyasada olabileceğine işaret etmiştir. geçmişte de buna benzer olayların yaşanması sebebi ile bizleri daha duyarlı olmaya davet etmiştir.

Sizlerin bu konu hakkında bilgisi varsa bilgisini bu konu hakkında merak ettikleriniz varsa merak ettiklerinizi alt tarafta bulunan yorum kısmında bizler ve diğer okurlarla paylaşarak dile getirebilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu