Haber

Kenan İmirzalıoğlu’nun Yeni Dizisi

Türkiye’nin yakışıklı ve karizmatik aktörlerinden biri olan Kenan İmirzalıoğlu’nu uzun zamandır ekranlarda yahut başka projelerde görmemiştik. Bu haber Kenan İmirzalıoğlu’nun fanlarına müjde niteliğinde olacaktır. Sizleride daha fazla meraklandırmadan gelin hep beraber Kenan İmirzalıoğlu’nun yer alacağı proje hangisidir diye bakalım.

Son zamanlarda internet dizilerinin fenomen olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Türkiye de Blu TV ve dünyaca ünlü FX’in ortaklaşa üstlendiği proje olan Alef şimdiden bir çok kişiyi meraklandırmaktadır. Başrolünü Türkiye’nin yakışıklı aktörlerinden biri olan Kenan İmirzalıoğlu üstlenmektedir. Yönetmen koltuğuna ise ödüllü yönetmen olan Emin Alper yapmaktadır.

Konusu ne diye merak edenler içinde yapmış olduğumuz araştrma sonucu vardığımız kanılar Polisiye dizisi olması yönündedir. Sahile vuran bir ceseti inceleyen iki dedektifin bir biri ile bağlantılı cinayetleri çözmesi olacaktır. 2020 yılında Blu TV de yayınlanması beklenen dizi 8 bölümden oluşulacağı söylenenler arasındadır. İstanbul da çekilecek olan dizinin Türk geleneklerinide yansıtacağı söylenmektedir.

Sizlerin bu konu hakkında bizim atlamış olduğumuz noktalar varsa bu noktaları yada bu konu hakkında merak ettikleriniz varsa merak ettiklerinizi alt taraftaki yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşarak dile getirebilirsiniz.

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu