Magazin

İrem Derici: İnsanlar Beni Çok Yordu, İşi Bırakırım!

10 Milyon TL Param Olsa Don Atlet Koşar, işi bırakırım!

İrem Derici’nin şarkıları her ne kadar birçok kişi tarafından beğeniliyor olsa da bundan daha fazla kitle için son zamanlarda paylaştığı pozlarla ve yaptığı açıklamalarla gündemde kalmayı başarıyor. Son olarak 10 Milyon TL parası olduğu zaman müziği bırakacağını açıkladı.

Korona nedeniyle herkesin karantinada olduğu şu günlerde İrem Derici 2. sayfa’nın konuğu oldu ve kendisi hakkındaki özel sorulara cevaplar verdi.

SARIŞIN MI? ESMER Mİ?

İlk olarak sarışın mı yoksa esmer mi seversin sorusuna kendisi için olduğu zamanlarda sarışın olmayı sevdiğini fakat karşı cins için olacağı zaman esmer olmanın daha iyi olacağını düşündüğünü söyledi.

Ayrıca sevgilisi olacak olan kişinin zengin mi yoksa fakir mi olması ile alakalı da kelle avcısı olmadığını söyleyerek bu konuyu hiç düşünmediğini ancak zengindir diye de sevmediği kimseyle birlikte olmayacağını söyledi.

irem derici resimleri
irem derici resimleri kaynak: @iremderici

MÜZİĞİ HEMEN BIRAKIRIM

En can alıcı ve herkesin tebessüm ettiği soruysa parayla alakalıydı. İrem Derici’ye “10 Milyon TL paran olsa kaç günde nereye harcarsın” diye sorulduğunda ise verdiği cevap herkese tebessüm ettirdi.

“Don-atlet koşarım. Hiç arkama bile bakmam. Önce eli yüzü düzgün bir ev alır, sonrasında da yatırım yaparak parayı değerlendiririm. Kalırsa bankaya koyar ve öyle yaşardım. Müzik işini hemen bırakırdım çünkü insanlar beni çok yorrdu.”

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu