Gündem
Popüler

Zeynep Şenpınar: Bir başka kadın cinayeti!

Bayram günü öldürülen Zeynep Şenpınar Kimdir?

Ramazan bayramı sevinci bir ülkeye zehir oldu. Türkiye bugün bayrama Zeynep Şenpınar cinayeti ile uyandı. Eğitim fakültesinden mezun olup atamasını bekleyen Zeynep Şenpınar’ın aslen Maraş’lı olduğu öğrenildi.

Muğla’da yaşayan 25 yaşındaki genç kadın eğitimini de burada tamamlayarak KPSS’ye hazırlanıyordu. Öğrendiğimiz bilgilere göre eski milli boksörlerden olan sevgilisi Selim Ahmet Kemaloğlu tarafından bıçaklanarak 24 Mayıs 2020’de öldürüldü.

AİLESİ FRANSA’DA YAŞIYOR

Konuyla alakalı olarak twitter’da #zeynepsenpinar adıyla etiket açıldı ve paylaşılan haberlerde genç kadının ailesinin Fransa’da yaşadığı öğrenildi.

Kadın Cinayetleri: Zeynep Şenpınar
Kadın Cinayetleri: Zeynep Şenpınar

Genç kızın cansız bedeni otopsisi yapılmak üzere hastaneye kaldırıldı. Henüz ölüm şekli tam olarak bilinmiyor olsa da göğsünden bıçaklandığı görgü tanıklarınca ifade edildi.

DÜZELTME-1

Selim Ahmet Kemaloğlu, milli boksör olduğu iddia edilmişti fakat edindiğimiz bilgilere göre Ahmet Kemaloğlu’nun lisanslı dövüşçü olduğunu ve vücut geliştirme yaptığı belirtildi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  1. Şaşırıyor muyuz? Hayır. Üzülüyor muyuz? Evet. Bir şey yapıyor muyuz? Hayır. Öylece izliyor muyuz? Evet.

  2. Zeynep Şenpınar’ı öldüren şahsın adı Selim Ahmet Kemaloğlu’dur. Her yerde milli boksör olduğu söylenen bu şahıs, sadece birkaç yıl dövüşçü olarak yarışmalara katılmış. Milli bir boksör değildir. Lisansı vardır. Vücut geliştirme ile uğraştığı bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu