Spor

Semih Şentürk Son Bıyıklı Haliyle Şaşırttı

Eski futbolcu Semih Şentürk'ün yeni halini görenler "Nöbetçi Golcü" lakabını taktılar

Fenerbahçe’nin bayağı eski oyuncularından Semih Şentürk, sosyal medya üzerinden dolaşan bıyıklı resimleri ile gündem oldu. Birçok kişi bıraktığı bıyık nedeniyle solculara benzeterek kendisine “nöbetçi solcu” dedi. Bu şekilde hitap edilmesinin nedeni de futbol oynadığı zamanlarda genelde yedek kulübesinde kaldığından dolayı nöbetçi golcü olarak anılıyor olmasıdır.

2018’de Futbolu Bıraktı

2002’de Fenerbahçe altyapısından çıkıp profesyonel manada epey bir zaman FB’de top koşturan Semih Şentürk 2 yıl önce tamamen top oynamayı bıraktı.Kendi isteği ile futbola ara veren Nöbetçi Golcü bugün sosyal medyada dolaşana yeni imajı ile herkesi şaşırttı.

Semih Şentürk oldu Nöbetçi Solcu

Sürekli yedek kulübesinde bekleyen oyuncu maçın ortalarında oyuna girerek attığı gollerden dolayı nöbetçi golcü lakabını almıştı. Semih’in bu yeni halinden sonra kendisine “Nöbetçi Solcu” ismi takıldı ve espirili paylaşımların yapılmasına neden oldu.

Semih Şentürk son bıyıklı hali ile şaşırttı
Semih Şentürk son bıyıklı hali ile şaşırttı
HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu