Gündem
Popüler

Cüneyt Arkın öldü mü? Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

Cüneyt Arkın Vefat Etti Haberleri ile Cüneyt Arkın Açıklama Yaptı

Son günlerde sosyal medyada Cüneyt ARKIN öldü veya Cüneyt Arkın’ın sağlık durumu şeklinde yayılan haberler birçok kişiyi üzmüş olacak ki viral oldu ve söz konusu haberlerle alakalı olarak Cüneyt Arkın resmi Twitter hesabından açıklama yapmak zorunda kaldı.

Tek Dertleri Beğeni Kazanmak

Özellikle 21 Mayıs 2020’de özelikle bazı Facebook gruplarında Cüneyt Arkın’ın vefat ettiği ile ilgili haberler yapılıp, paylaşılıyordu. Bazı haberlerde öldüğü, bazılarında ise sağlık durumunun kritik olduğu iddia ediliyordu. Konuyla alakalı sağlıklı ve yaşıyor olduğunu ispat etmek adına 82 yaşındaki Cüneyt Arkın Twitter üzerinden açıklama yapmak zorunda kaldı.

Paylaştığı gönderiye kendisine ait bir fotoğrafı iliştiren ünlü oyuncu Cüneyt Arkın bu tarz haberlerin asılsız olduğunu ve bazı kimselerin daha fazla beğeni almak ve ziyaretçi toplamak için yaptığını söyleyerek, yapılan bu haberlere itibar edilmemesini istedi.

Cüneyt Arkın öldü mü? Sağlık Durumu Hakkında Açıklama
Cüneyt Arkın öldü mü? Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

Cüneyt Arkın Kimdir?

Eskişehir’in Alpu ilçesinde dünyaya gelen 82 yaşındaki Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Cüneyt Arkın’ın gerçek adı Fahrettin Cüreklibatır’dır. Asıl mesleği doktorluk olan ünlü oyuncunun yüzlerce sinema filmi bulunmaktadır.

Cüneyt arkın öldü mü haberlerinin asılsız olduğu ile ilgili yaptığı açıklama sonrası takipçilerinden binlerce  beğeni ve yüzlerce iyi dilek temennileri paylaşıldı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu