Gündem

QNB Finansbank ne yaptı? Twitter’da neden gündem oldu!

#qnbfinansbanközürdile etiketi ile kısa sürede on binlerce tweet atıldı

Tüm Türkiye, Twitter’a girdiği anda #QnbFinansbankÖzürDile etiketi ile uyandı ve doğal olarak qnb finansbank ne yaptı da özür dilemesi gerekiyor diye merak etmeye başladı. Banka ile alakalı tepkiler çığ gibi büyürken konuyla alakalı QNB Finansbank’tan bir açıklama gelmedi.

Karantina günlerinde herkesin evinde kapalı kaldığı şu günlerde QNB Finansbank’ın yeni reklam filminin konusunda kendi mesleklerinin küçük düşürüldüğünü savunan mali müşavirler ve muhasebeciler Twitter başta olmak üzere birçok sosyal mecrada yayınlanan reklamdan ötürü QNB Finansbank’ın özür dilemesi gerektiğini söylediler.

qnb finansbank şikayetleri
qnb finansbank şikayetleri

Reklamda Neler Oldu?

Söz konusu reklamda bir muhasebeciyi işini yapamayan biri olarak gösterilmektedir. Patronla muhasebeci  arasında geçen bir diyalog esnasında QNB Finansbank çalışanı devreye giriyor ve çalışanla patronun çözemedikleri sorunu hemen halledebileceklerini söyleyerek onları kendi kurumları üzerinden işlem yapmaya davet ediyor.

QNB Finansbank’ın Tepki Çeken Reklamı

Henüz Resmi Bir Açıklama Yok!

Henüz twitter üzerinden paylaşılan QNB finansbank şikayetleri ile alakalı firmadan bir açıklama veya özür gelmezken zaman geçtikçe bu etikete yapılan yorumlar da artmaya devam ediyor. İşte bazı paylaşımlar.

qnbfinansbank özur dile haberleri
qnbfinansbank özur dile haberleri
qnbfinansbank şikayetleri
qnbfinansbank şikayetleri
QNB Finansbank özür dile şikayet haberleri
QNB Finansbank özür dile şikayet haberleri

#QNBFinansbanközürdile etiketi ile alakalı görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Paylaşılan tepkiler, gelen şikayetlerin hepsi aşağıdaki @qnbfinansbank paylaşımıyla alakalıdır.

qnb finansbank muhasebeci reklami sikayetleri
qnb finansbank muhasebeci reklami sikayetleri
HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  1. Sırf reklam olsun maksadıyla böylesine kaliteli bir bankadan yapılan hakaretvari bu paylaşım tüm muhasebeci arkadaşlarımı ve beni derinden etkilemiştir. Böyle bir şeyin yapılmış olması böylesine köklü bir bankaya yakışmıyor. Çok ayıp!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu