Gündem

27 Haziran’da ne olacak? DARK dizisindeki gizemli mesaj!

Dark Dizisi üçüncü sezon yeni bölümleri 27 Haziran 2020'de Başlıyor! Hazır mısınız?

JODD.NET ÖZEL – Netflix’in ilk Alman dizisi Dark’ın 3. sezon fragmanı bugün yayınlandı ve tanıtım filmindeki esrarengiz 27 Haziran mesajı Twitter’da gündem oldu. Bunun üzerine birçok kişi 27 Haziran’da ne olacak? Kıyamet mi kopacak diye sormaya başladı.

Dünyanın en büyük yapımcılarından Netflix, bugün milyonlarca kişi tarafından beğeni ile izlenen bilim-kurgu dizisi Dark’ın üçüncü sezon başlama tarihini açıkladı. Sıkı takipçileri tarfından Twitter’da hem #dark hem de 27 Haziran konuları gündem oldu.

27 haziran nedir? 27 Haziran 2020'de ne olacak twitter
27 haziran nedir? 27 Haziran 2020’de ne olacak twitter

27 Haziran’da Neler Olacak?

Dark dizisinin üçüncü sezon tanıtım filmine göre 27 Haziran 2020’de kıyamet kopacağı iddia edildi fakat elbette öyle birşey yok. Bildiğiniz üzere daha önce 12.12.12’de yani 12 Aralık 2012’de kıyametin kopacağı tahmin edilmiş fakat aradan 8 yıl geçmesine rağmen bazı kötü hatıralar / olaylar dışında bir şey olmamıştı.

Netflix’in Türkiye youtube tanıtım kanalında paylaşılan bu video bir saat önce paylaşılmış olmasına rağmen 30 bin kişi tarafından izlenmiş bile..

DARK Dizisi Yorumları

Herkesin sabırsızlıkla beklediği dark dizisi üçüncü sezon ile alakalı görüşlerinizi paylaşmayı unutmayınız.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu