Spor

Fenerbahçe karantinadan çıkarak antrenmanlara başladı

Fenerbahçe de tüm Türkiye gibi karantinaya girmiş ve futbolcularına koronavirüs testleri yaptırmıştı. Uzun bir süredir covid-19 nedeniyle karantinada olan fenerbahçeli futbolcular nihayet yeşil sahalara geri döndü.

Twitter üzerinen Fenerbahçe SK tarafından paylaşılan habere göre futbolcularıyla birlikte antrenmanlar yeniden başladı. Paylaşılan fotoğraflarda sosyal mesafeye dikkat edildiği gözlerden kaçmadı.

fenerbahce 26 mayis antrenman resimleri (1)
fenerbahce 26 mayis antrenman resimleri (1)

Öte yandan geçtiğimiz hafta Fenerbahçe spor klübü başkanı Ali Koç’un bu sene yerli futbolcularla ilgilendiklerini söylemesinin ardından Emre Belözoğlu’nun listesinden birçok yabancı aday futbolcu isimleri çıktı.

Her ne kadar covid-19 hastalığı nedeniyle maçlar oynanmıyor olsa da bütün futbol kulüpleri yapacakları transferler için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

fenerbahce 26 mayis antrenman resimleri (3)
fenerbahce 26 mayis antrenman resimleri (3)

Şu sıralar Fenerbahçe ile Göztepe arasında bir futbolcu alışverişi olabilir. Önümüzdeki sezonda Emre Belözoğlu’nun FB’de oynayacağına kesin gözüyle bakılırken, Göztepe’de oynayan Alpaslan Öztürk ile Fenerbahçe’de oynayan Miha Zajc arasında takas yapılacağı da kulislerde konuşulmaktadır.

fenerbahce 26 mayis antrenman resimleri (2)
fenerbahce 26 mayis antrenman resimleri (2)
fenerbahce 26 mayis antrenman resimleri (4)
fenerbahce 26 mayis antrenman resimleri (4)
HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  1. Hele şükür ya artık maclar da başlasın evde sıkıldık patladık oturmaktan. Canımdan Fenerbahçe’m.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu