Magazin

Hande Soral 10 yaşındaki kedisi Şakrak için ikinci çocuğum dedi

Hande Soral kardeşi Bedirhan Soral ile paylaştığı resimde kedisi Şakrak için ikinci çocuğumuz dedi

Covid-19 hastalığı nedeniyle birçok ünlü gibi Hande Soral da eşi İsmail Demirci ile birlikte karantina günlerini zaman zaman instagram hesabından takipçileri ile paylaşıyor.

Son olarak kardeşi Bedirhan Soral ile birlikte çektikleri bir fotoğrafı paylaşan Hande Soral fotoğraftaki 10 yaşındaki kedinin çocuğu olduğunu söyledi.

Hande Soral kardeşi Bedirhan Soral ve kedisi Şakrak ile birlikte
Hande Soral kardeşi Bedirhan Soral ve kedisi Şakrak ile birlikte

Bülent Şakrak’ın bebeklerinden birinin kızı dediği Şakrak isimli kedisinin doğum günü nedeniyle paylaştığı fotoğrafta 2. çocuğum dediği şakrak kedisinin artık 10 yaşında olduğunu açıklamada belirtti.

Şakrak bizim 2. Çocuğumuz, @bulentsakrak_ ın bebeklerinden birinin kızı, o yüzden adı Şakrak… şimdi 10 yaşında?

Yaklaşık 1.4 milyon takipçisi olan Hande Soral’ın 26 Mayıs’ta instagram’da paylaştığı fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum yapıldı. Köpekleri çok sevdiği bilinen Hande Soral instagram hesabından sürekli köpek fotoğrafları paylaşmayı da ihmal etmiyor.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu