Haber

Dünyanın En Güzel Kadını Kimdir

Her sene dünyanın farklı yerlerinde gerçekleşen Miss World 2019 bu sene Londra da gerçekleşti dünyada bir çok ülkeden güzellerin katıldığı yarışmada bu sene kim dünyanın en güzeli seçildi diye merak edenler için yapmış olduğumuz araştırma sonucunda ulaşmış olduğumuz bilgileri sizleride daha fazla merakta bırakmadan gelin hep beraber bakalım.

Dünyanın en eski güzellik yarışması olan Miss World bu sene İngiltere’nin başkenti olan Londra da düzenlendi dünyanın bir çok ülkesinin güzellerinin katıldığı yarışmada en prestijli ödül olan mavi tacı Jamaika’nın adayı olan 23 yaşındaki Toni-Ann Singh takmıştır. Tacı ise geçen senenin birincisi olan Vanessa Ponce de Leon takmıştır. Ödülü aldıktan sonra göz yaşlarına hakim olamayan Toni-Ann Singh yaptığı açıklamada ben bu ödülü kendim için almadım tüm kadınların başarabileceğine inandırmak için aldım demiştir.

Yarışmanın son 12’sine Kenya, Nijerya, Meksika, Brazilya, Hindistan, Filipinler, Nepal, Vietnam, Fransa, Jamaika, Rusya ve Cook Adalarının adayları kalmıştır. Bu son 12’ye kalan ülkenin güzellerinden birinciliği Jamaika’lı güzel almışken yarışmanın ikincisi Fransız güzel olmuşken üçüncülüğü ise Hindistanlı güzel almıştır.

Sizlerin bu konu hakkında bilgisi varsa bilgisini yada bu konu hakkında merak ettikleriniz varsa merak ettiklerinizi alt tarafta bulunana yorum kısmından bizler ve diğer okurlarla paylaşarak dile getirebilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu