Magazin

Safiye Soyman: Karantina günlerinde çocuklarımı çok özledim

Safiye Soyman imam nikahlı eşi Faik Öztürk ile karantina günlerinde yaptıklarını paylaştı

Neler Oluyor Hayatta programına konuk olan Safiye Soyman ile imam nikahlı eşi Faik Öztürk karantina günlerinde evde yaptıklarını Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’ya anlattı. Oldukça keyifli anların yaşandığı neler oluyor hayatta programının 167. bölümünde Safiye Soyman oğluna olan özlemini dile getirdiği esnada duygulandı.

KORONA ZENGİN FAKİR AYIRT ETMEDİ

Koronavirüs pandemisi ile alakalı olarak insanlara büyük bir ders verdiğini söylen Faik Öztürk “Hakancığım bu pandemi çok iyi oldu biliyon mu? Dostluk kıymetini öğretti, insanlığın her farklı yaşamını öğretti.. Kurban olduğum Allah öyle bir ders verdi ki zengin fakir diye kimseyi ayırt etmedi.

Hiiçç! O yüzden herkes yerini bilmeli, ayağını yorganına göre uzatacak, bundan sonra hayat daha farklı olacak, yaşam daha farklı olacak.. Yani, artık hayatın gerçekte herşey ortaya çıktı. Öyle toz pembe hayat bitti.” ifadelerini kullandı.

KORONA SİZE NE ÖĞRETTİ?

Hakan Ural’ın ” Bu  karantina sürecinde şöyle özelliklerimiz varmış ve bunu yeni öğrendik dediğiniz özellikleriniz oldu mu” sorusu üzerine “ettik efendim” cevabı veren Faik Öztürk şöyle devam etti:

“Bizim evde korona 20 yıldır varmış ve bunu yeni farkettik. Şimdi Hakancığım, bizde hiç birşey, saklı kalmadı. Bir birimizi hiç kırmadık, yanii bu yapı olarak bizde farklı bir şey yaratmadı Sıkılmamak için her türlü numarayı da yaptık evde.”

ÇOCUKLARIMA SARILMAYI ÖZLEDİM

Safiye Soyman da çocuklarına sarılmak istediğini özlediğini söylerk çok duygulandı. Harun’u bile öpemediklerini, geriden geriye mesafeli olduklarını, çocuğa birşey olmasın diye ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu