Magazin

Fulden Uras hastalığı nedeniyle özel izinle ameliyat olacak

Fulden Uras meme kanseri hastalığı nedeniyle bayram günü ameliyat oldu

Şarkıcı Fulden Uras, yaklaşık 1 milyon takipçisinin olduğu instagram üzerinden bir video paylaşarak eski hastalığı olan meme kanseri nedeniyle acilen ameliyat olmak zorunda olduğunu açıkladı.

Paylaştığı videoda eski hastalığı olan meme kanserinin yeniden nüksetmesi nedeniyle ağrısının arttığını ve beklenilen zamandan önce ameliyata alınmak zorunda olduğunu söyledi.

Ağrıları nedeniyle erkene alındı

Normalde de bu hastalığı nedeniyle 27 Mayıs 2020’de ameliyat olması gereken Fulden Uras, ağrılarının artması sebebiyle bayram günü ameliyat olmak zorunda kaldı.

Kendisi de sokağa çıkma yasağını beklediklerini ve sonrasında ameliyat olmak istediğini söyleyip doktorunun ağrılarının artması nedeniyle hemen ameliyat edilmesi gerekiyor demesi üzerine bayramın 3. günü ameliyat edileceğini ifade etti.

Fulden Uras Kimdir?
Fulden Uras Kimdir?

Takipçilerinden kendisine çok mesaj geldiğini ve hiç birine dönüş yapamadığını fakat herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyleyen Fulden Uras, sağlık durumu ile alakalı gelişmeleri kardeşlerinin paylaşacağını söyleyerek herekse dua ettiği için çok teşekkür etti.

Fulden Uras hastalığı nedeniyle ameliyat oldu

Fulden Uras’ın Sağlık Durumu

Henüz Fulden Uras’ın sağlık durumu ile alakalı kardeşleri tarafından bir açıklama yapılmamıştır.

Fulden Uras Kimdir?

Erkekçe dergisinde yayınlanan cesur pozlarıyla şöhret olan Fulden Uras ilk olarak 1986 yılında kamera karşısına geçmiştir. 51 yaşında olan Fulden Uras, Vatan Şaşmaz ve Sezer İnanoğlu ile uzun süreli ilişkiler yaşadı. 1995 yılında Belliydi Zaten albümü ile müzik dünyasına adım attı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu