GaleriMagazin

Salma Hayek çıplak fotoğrafları 12 milyon için paylaştı

Selma Hayek 12 milyon takipçiye ulaştığı için çıplak resimleri paylaştı!

Amerika’da yaşayan Meksika’lı oyuncu Salma Hayek instagram üzerinden 12 milyon takipçiye ulaştığı için çıplak fotoğraf paylaşarak, takipçilerine teşekkür etti. Gerçek adı Salma Hayek Pianult olan oyuncu İngilizce, Arapça, İspanyolca ve Portekizce bilmektedir.

Selma Hayek‘in son filmleri Like a Boss, The Hitman’s Wife’s Bodyguard, The Roads Not Taken, The Eternals olup instagramı aktif kullanana Hollywood yıldızlarındandır.

TAKİPÇİ SAYISI 15 MİLYON OLMAK ÜZERE!

Hemen hergün birkaç gönderi paylaşan Salma Hayek’in takipçileri ile paylaştığı çıplak resimleri yüz binlerce beğeni ve yorum aldı.  Şimdilerde takipçi sayısı 15 milyon olmak üzere. Bir daha böyle bir paylaşım yapar mı? Bilemiyoruz.

Salma Hayek çıplak resimleri ile çok beğenildi
Salma Hayek çıplak resimleri ile çok beğenildi

Babası Lübnan’lı olan Salma Hayek, Meksika’lı bir kadınla evlendi. 2 Eylül 1966 yılında dünyaya gelen ünlü sinema oyuncu HAYEK, Amerika’da ikamet etmekte ve aktif olarak filmlerde rol almaya devam etmektedir.

Salma Hayek'in Şimdiki Hali
Salma Hayek’in Şimdiki Hali

Geçtiğimiz sene bir akupuntur seansı esnasında çektirdiği bu fotoğrafı Instagram’da 12 milyon takipçiyi ulaştığı için paylaşarak kendisini takip eden herkese teşekkür etti.

Salma Hayek'in 82 yaşındaki Lübnan'lı Babası
Salma Hayek’in 82 yaşındaki Lübnan’lı Babası

Birçok kişi gibi o da sağlıklı ve dinç bir bedene sahip olmak için akuputuntur yaptırdığını söyledi. Her 1 milyon takipçi için 1 akupuntur iğnesi yaptıran güzel oyuncu salma hayek şimdilerde yeni filmler üzerinde çalışıyor.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu