Magazin

Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin Yarışması ile 3 milyona Anlaştı

Kuaförüm Sensin yarışması jüriliği için her ay 3 milyon 250 bin tl para alacak olan Diva Bülent Ersoy dua ederek imza attı!

Gerçek adı Bülent Erkoç olan ve sahnede kullandığı adıyla herkesin tanıdığı Bülent Ersoy hem annesi hem de arkadaşı, modacısı, yoldaşı Nur Yerlitaş’ı kaybetmenin acısını hafifletmek için Show TV’de yayınlanan Kuaförüm Sensin isimli yarışmada jüri üyeliği yapacak.

Henüz yeni imzaladığı anlaşmada dua etme kısmı dikkatlerden kaçmadı. Uç bir rakamla anlaşmaya imza atan Bülent Ersoy program boyunca aylık 3 milyon 250 bin TL para alacaktır.

Bülent Ersoy, kuaförüm sensin jüri, Diva'nın alacağı maaş
Bülent Ersoy, kuaförüm sensin jüri, Diva’nın alacağı maaş

Diva’nın aylık alacağı 3 trilyon 250 milyar para sosyal medyada ilginç yorumların yapılmasına neden oldu. Bülent Ersoy’un 3 ay boyunca jüri üyeliği yapması planlandı.

Global Medya’nın resmi instagram hesabından da paylaşılan haberde “Diva Bülent Ersoy’la sürprizlerimiz çok yakında ? Bülent Ersoy, Kuaförüm Sensin’in jürisine renk katacak” ifadelerine yer verildi.

bulent ersoy global yapim medya anlasma
bulent ersoy global yapim medya anlasma kaynak @globalmedya

Bülent Ersoy Kimdir?

67 yaşında olan Bülent Ersoy, 1998-99 yılları arasında Cem Adler, 2007-08 yılları arasında ise Armağan Uzun ile evlenmişti. Gerçek adı Bülent Erkoç olan Diva lakaplı sanatçı 9 Haziran 1952 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu