GaleriMagazin

İkinci defa dünyanın en güzel kızı seçilen Thylane Blondeau

Thylane Blondeau, ilk olarak 6 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilmişti. Aradan geçen 11 yıl sonra bir kere daha dünyanın en güzel kadını seçilerek ikinci defa EN sıfatını almıştır.

Dünyanın en güzel kız çocuğu kimdir denildiğinde parmakla gösterilen bir çocuk olan Thylane Blondeau şimdilerde 19 yaşına girdi. Güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakan Thylane Blondeau’un son hali görenleri şaşırtmadı! Instagram üzerinden kendisini takip eden 3 buçuk milyon takipçisi bulunuyor.

Dünya'nın en güzel kızı: Thylane Blondeau
Dünya’nın en güzel kızı: Thylane Blondeau

Moda ile uğraşmayı seven genç manken geçtiğimiz ayarlarda kendi moda markasını oluşturmuş ve tasarımlarıyla birçok kişi kendisine hayran bırakmıştı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle Paris’te yaşayan ve orada kalmak zorunda kalan genç manken instagram hesabı üzerinden sürekli paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor.

İkinci defa dünyanın en güzel kızı / mankeni seçilen fransız manken Thylane Blondeau
İkinci defa dünyanın en güzel kızı / mankeni seçilen fransız manken Thylane Blondeau

2007 yılında dergilere kapak olmaya başlamış ve dünya güzel seçilmişti. O zamanlar daha 6 yaşındaydı. Aradan yıllar geçmiş ve 2018 yılında C Candler tarafından bir kere daha dünyanın en güzel kızı seçilerek ikinci defa “EN” ünvanını aldı.

Thylane Blondeau resimleri
Thylane Blondeau resimleri

Fransız olan modelin gerçek adı “Thylane Léna-Rose Loubry Blondeau” olup birçok film ve reklamda da rol almıştır. Thylane Blondeau, ilk olarak 6 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilmişti. Aradan geçen 11 yıl sonra bir kere daha dünyanın en güzel kadını seçilerek ikinci defa EN sıfatını almıştır.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu