Magazin

TLC Anna ile Mürsel evlendi mi? Boşandı mı?

TLC TV'de Evliliğe 90 gün yarışmasında Amerikalı Anna ile Antalya'lı Mürsel arasında aşk başladı. Sonuç evlilik mi? Boşanma mı? İşte detaylar..

TLC TV’de yayınlanan Evliliğe 90 Gün programında evlenmek için Türkiye’ye gelen Anna-Marie Campisi isimli 3 çocuk annesi kadın yarışmaya katılan Antalya’lı Mürsel’den etkilendi ve aralarında bir aşk başladı. Ancak Mürsel ile Anna arasında yaşanan bu aşkın gerçekleşmesi için Mürsel’in K1 vizesi alarak Amerika’ya gitmesi gerekiyor. Sonuç olarak Mürsel, Anna’yı sevmiş olacak ki vize işlemlerini halletti ve 90 gün boyunca ABD’de yaşamak üzere valizini hazırladı.

TLC mürsel anna evlendi mi?
TLC mürsel anna evlendi mi?

Anna ile Mürsel’in ilişki durumu

İlk başlarda Amerika’da her şey güzel gitse de Mürsel, 3 çocuklu Anna ile birlikte oldukları dönemde gerek kültürel şok yaşaması gerekse henüz annesine ve babasına 3 çocuklu bir kadınla evlenmek istediğini söylememiş olmasının verdiği stres nedeniyle sorunlar yaşadı.

Anna-Marie ile zaman zaman tartışan Mürsel, baskılara dayanamayarak ailesine evleneceği kadın hakkında daha fazla bilgi vermeyi kabul etti.

TLC TV Evliliğe 90 Gün Anna ile Mürsel evlendi mi?
TLC TV Evliliğe 90 Gün Anna ile Mürsel evlendi mi?

Telefonla ailesini arayan Mürsel, Anna’nın daha önceden evlenmiş ve 3 çocuk annesi olduğunu söyleyince ailesi bu duruma karşı çıktı ve Mürsel’in tekrardan Türkiye’ye dönmesine neden oldu.

Bundan sonra herkes Mürsel ile Anna boşanacak mı diye merak ederken Mürsel, aşkı Anna için ailesini ikna edip yeniden K1 nişanlılık vizesi işlemlerine başlayarak zor da olsa ABD’ye yeniden gitmeyi başardı.

Anna Marie ile Mürsel boşandı mı?
Anna Marie ile Mürsel boşandı mı?

Anna ile Mürsel evlendi mi?

Sıkı durun! EVET, Mürsel’in amerikaya gitmesinin ardından evlilik işlemleri başlatıldı ve Anna Marie ile evlenerek, mutlu mesut yaşamaya başladı. Büyük ihtimalle 3 yıl içerisinde önce Green Card yani ABD’de sınırsız oturum hakkını sonrasında da ABD Vatandaşlık sınavını geçtiği taktirde Amerika vatandaşlarığını alarak, bağımsız bir birey olacaktır.

Antalya'lı Mürsel ile Amerika'lı Anna Marie Evliliğe 90 Gün
Antalya’lı Mürsel ile Amerika’lı Anna Marie Evliliğe 90 Gün

Instagram’da 237 bin takipçisi olan Anna Marie Campisi, zaman zaman eşi Mürsel ile çektikleri fotoğrafı paylaşarak mutlu bir aile tablosu sergiliyor. Sizler de amerikalı ve türk çiftinin paylaşımlarını takip etmek isterseniz @annamcampisi adresini takip edebilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu