Magazin

Şarkıcı Nicole Scherzinger karantina günlerinde temizlik yapıyor

Amerika'nın ünlü şarkıcısı Nicole Scherzinger covid-19 nedeniyle karantinada kaldığı şu günlerde evinde temizliğini de yemeğini de kendisi yapıyor.

ABD’li ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger, koronavirüs nedeniyle karantinada olduğu lüks dairesinde sürekli instagram üzerinden paylaşımlar yaparak, takipçileri ile etkileşim halinde kalmaya devam ediyor.

Son olarak paylaştığı görsellerde yemek pişirirken ve temizlik yaparken renkli elbisesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Nicole Scherzinger karantina kraliçesi
Nicole Scherzinger karantina kraliçesi

Temizlik yaptığı esnada Todrick Hall’un Mask, Gloves, Soap, Scrubs (Maske, Eldivenler, Sabun ve ovalama) şarkısını dinleyerek moda girdiğini söyleyen Nicole Scherzinger “sıradan karantina temizliği ve yemek pişirmesi” olarak paylaştı.

29 Haziran 1978 yılında dünyaya gelen ABD’li şarkıcı şimdilerde Kaliforniya’nın Santa Monica kentinte yaşamaktadır.

Nicole Scherzinger queen of quarantine
Nicole Scherzinger queen of quarantine

Takipçileri tarafından yaptığı paylaşımlardan dolayı karantina kraliçesi olarak anılan Nicole Scherzinger, her gün düzenli olarak paylaşım yapmaya devam ediyor.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu