Magazin

O Ses Türkiye Jürilerinde Eleme Yaşanacak! Murat mı? Hadise mi?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında uzun yıllardır jüri üyeliği yapan Hadise ve Murat Boz, Acun’un jüriden bir kişinin gidecek açıklaması üzerine odak merkezi oldu. Sosyal medyada hem Murat Boz’un hem de Hadise’nin veda edermişçesine verdikleri poz iki isimden birinin gideceğine yoğruldu.

Murat Boz ayrılacak mı?

Murat Boz, O Ses Türkiye yarışması jüriliğinden ayrılıyor mu?
Murat Boz, O Ses Türkiye yarışması jüriliğinden ayrılıyor mu?

Öte yandan 2. Sayfa programının instagram hesabından yapılan paylaşımlarda “henüz kimin gideceği belli değil fakat biz İbrahim Tatlıses’i görmek istiyoruz” şeklinde bir paylaşım yapıldı. Bu noktada birçok kişinin aklına “acaba ibo jüri üyesi olur mu” diye aklından geçirmedi değil.

Hadise ayrılacak mı?

Hadise, O Ses Türkiye'nin jüri üyeliğinden ayrılıyor mu?
Hadise, O Ses Türkiye’nin jüri üyeliğinden ayrılıyor mu?

Seda Sayan mı? Beyazıt Öztürk mü?

Elbette bu şekilde poz vermiş olmaları ve paylaşım yapmış olmaları %100, 2020-2021 sezonunda o ses türkiye jüriliğinden ayrılacakları anlamına gelmez. Belki de Seda Sayan veya Beyazıt Öztürk arasında bir eleme olacaktır.

Bu konuda henüz Acunn Medya tarafından bir açıklama yapılmazken, internette konuyla alakalı bazı tahminler paylaşılmaya devam ediyor. Bazı gruplar Seda Sayan’ın gitmesini isterken bazıları da Beyaz’ın kesinlikle kalmasını istiyor çünkü, Beyaz’ın O Ses Türkiye’ye oldukça neşeli anlar yaşattığı düşünülüyor.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  1. Bence ne hadise ne de murat boz ayrılmasın. Hatta beyaz da kalsın. Seda Sayan’a karşı bir antipatim yok fakat o ses türkiye programında olmasının doğru olmadığını düşünüyorum. Bence bu sene seda sayan gitmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu