Magazin

Defne Samyeli, aşk hayatı ile alakalı detayları Saba Tümer’e anlattı

Saba Tümer'in programına konuk olan Defne Samyeli aşk hayatı ile alakalı detayları paylaştı. Saba Tümer'in hayatında kimse var mı diye sorması üzerine "aşık değilim ama her an olabilirim" cevabını verdi.

Kanal D’de yayınlanan ve canlı telefon bağlantılarıyla gerçekleştirilen Saba Tümer’in bu haftaki konuğu Cem Yılmaz’ın eski sevgilisi, manken, sunucu ve oyuncu Defne Samyeli’ydi. Oldukça keyifli geçen sohbette Saba Tümer, bir ara Defne Samyeli’ye “seni aşka hazır görüyorum ben” diye bir pas attı ve buna karşılık Samyeli “Ben her bahar aşık olabilirim” karşılığını verdi.

Defme Samyeli'nin aşk hayatı ne durumda?
Defme Samyeli’nin aşk hayatı ne durumda?

Henüz aşık olduğum kimse yok!

Geçtiğimiz gün Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu‘nun işletmeci Baran Tınaz ile olan ilişkileri sosyal medyada gündem olmuştu. Bugün de Saba Tümer’in programında Defne Samyeli aşk hayatı ile alakalı gündem oldu.

Saba Tümer’in “Seni aşka hazır görüyorum” demesinin üzerine “Ben her bahar aşık olabilirim.. Der mişim?” demesinin üzerine Saba Tümer yine kahkahalarına hakim olamadı. Sonrasında devam eden konuşmada aşık olmadığını söyleyen Defne Samyeli ama olabilirim diyerek açık kapı bıraktı.

defne samyeli resimleri
defne samyeli resimleri

ARKADAŞLARLA SARMAŞ DOLAŞ OLDUK

Korona günlerinde yaptıkları bazı yanlışları da itiraf eden Defne Samyeli, normalde yaklaşmamız gereken, sarılmamamız gereken zamanlarda bazı arkadaşlarımla -itiraf ederek- sarmaş dolaş olduklarını söyledi. Sarılmanın da bir ihtiyaç olduğunu söyleyen güzel manken bunu da emin oldukları kişilerle yaptıklarını itiraf etti.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu