Gündem

Agah Karaçay (Fikret Kuşkan) Zalim İstanbul dizisinden ayrıldı

Zalim İstanbul dizisinde agah karakterini kim canlandıracak? Fikret Kuşkan'ın diziden ayrılması takipçilerini üzerken akıllarda zalım istanbul agah diziden neden ayrıldı soru işaretlerini bıraktı..

Kanal D televizyonunun sevilen dizilerinden Zalim İstanbul dizisi oyuncularından olan Agah Karaçay karakterini canlandıran Fikret Kuşkan, çekimlerin yeniden başlamasıyla sette görülmedi. Kendisine sorulan sorulara tek tek cevap veremeyen Fikret Kuşkan sosyal medya hesabından diziye neden devam etmeyeceğini açıkladı.

Birçok dizide olduğu gibi zalım istanbul dizisi de koronavirüs nedeniyle çekimlere ara vermiş ve bir süre yeni bölümleri yayınlanmamıştı. Mayıs yının son haftasında birçok yapımcı şirkette olduğu gibi Avşar Yapım da popüler dizisi Zalım İstanbul için çalışmalara başladı.

Fikret Kuşkan (Agah Karaçay) diziden neden ayrıldı?
Fikret Kuşkan (Agah Karaçay) diziden neden ayrıldı?

AGAH Diziden neden ayrıldı?

Dizide Agah Karaçay karakterini canlandıran Fikret Kuşçu sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamada hayatına devam ettiğini ve ailesine bakmakla yükümlü olduğundan dolayı önceliğinin hayatta kalmak olduğunu belirterek diziden ayrıldığını söyledi. İşte ünlü oyuncunun açıklamasının devamı..

“Covid19 salgını yüzünden yaşadığımız zorlu pandemi sürecinde, hayati riskli gruba girmeme neden olan kronik hastalıklarım sebebiyle, üzülerek söylüyorum ki çok sevdiğim ve 36 bölüm boyunca Agah karakterine hayat verdiğim Zalim İstanbul projesine maalesef devam edemeyeceğim.

Konuyla alakalı yorumlarınızı, düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız. Neticede bir insanın sağlığı söz konusudur ve bu kararında haklı olduğunu düşünüyoruz. Sizce de öyle değil midir?

Zalım istanbul agah karaçay neden ayrıldı?
Zalım istanbul agah karaçay neden ayrıldı?

Agah karakterini kim canlandıracak?

Kronik hastalıkları nedeniyle zalim istanbul dizisi projesine devam edemeyeceğini üzülerek ifade eden Fikret Kuşkan’ın bu kararı sonrası senaryoda nasıl bir değişiklik yapılacağı veya agah karakterini kimin canlandıracağı ise merak konusu oldu.Henüz konuyla alakalı yapımcı şirketten bir açıklama yapılmazken çekimler kaldığı yerden devam etmektedir.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  1. Fikret Kuşkan’ın diziden ayrılmış olması gerçekten hiç iyi olmadı. Bundan sonraki bölümlerde yerine gelecek olan oyunc olsa bile Fikret Kuşkan gibi Agah’ı canlandırıp canlandırmayacağı hep kuşkulu olacaktır. Umarım oyuncu değişikliği yüzünden dizi iptal olmak zorunda kalmaz. Zalım istanbul dizisini beğenerek takip ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu