Magazin

Faruk Turgut paylaştı: Bay yanlış dizisi yakında başlıyor

Fox TV'nin yazlık projesi bay yanlış dizisi ile alakalı bugün yüz binlerce paylaşım yapıldı. Faruk Turgut ve sahibi olduğu Gold Film'in twitter hesaplarından paylaşılan habere göre bay yanlışın yayınlanma tarihi belli oldu.

Fox TV’de yayınlanacak olan Gold Film imzalı bay yanlış dizisi ile alakalı bugün Twitter’da fırtınalar esti. Gold Film’in yapımcısı ve resmi şirket hesabı üzerinden bay yanlış dizisinin yakında başlayacağı haberi paylaşılınca kısa sürede Twitter’da binlerce paylaşım yapıldı.

Faruk Turgut müjdeyi verdi!

Başrollerinde Can Yaman – Özge Gürel ikilisi ve oyuncuları arasında Lale Başar, Gürgen Öz, Feri Baycu Güler gibi isimlerin olduğu yazlık proje bay yanlış çekimleri geçtiğimiz ayın ortalarında başlamış ve haziran ayında ilk bölümüyle yayında olacağı düşünülüyordu.

Bay yanlış dizisi ne zaman başlıyor?
Bay yanlış dizisi ne zaman başlıyor?

Nitekim koronavirüs pandemisi nedeniyle birçok proje gibi ertelenen veya iptal edilen projeler gibi bay yanlış da çekimlere geç başlamak zorunda kalmış ve alınan tedbirlerden sonra çekimlerine başlanılmıştı. Bugün Gold Film’in twitter hesabından paylaşılan bir habere göre çok yakında ekranlarda olacağı ifade edildi.

Bay yanlış, faruk turgut haberleri
Faruk Turgut, bay yanlış dizisinin çok yakında yayında olacağını twitter hesabından duyurdu.

Bay yanlış hangi gün yayınlanacak?

Kulislerden aldığımız bilgilere göre bay yanlış dizisi 10 Haziran 2020’de saat 20:00’de Fox TV’de yayınlanacaktır. Diziye eklenen yeni isimleri ve tam kadro oyuncu kadrosunu öğrenmek için bay yanlış oyuncuları bağlantısına tıklayınız.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu