Haber

Ayda 325.000 TL Maaşlı İş

Sosyal medyada karşınıza çıkmıştır yada çıkmamıştır duyduğunuzda yalanda diyebilirsiniz ama başlıkta okuduğunuz rakam gerçek rakamdır. Ayda 55.000 Dolar yani ortalama 325.000 TL maaş almak istiyorsanız sizler için yapmış olduğumuz araştırmaya bir göz atmalısınız.

Avustralyalı milyoner iş adamı olarak sosyal medyada ün kazanmış olan Matthew Lepre kendisine özel bir fotoğrafçı arıyor ve bu fotoğrafçıya ayda 55.000 Dolar yani 325.000 TL maaş vermeyi düşünüyor bugüne kadar binlerce kişinin başvurduğu iş için mükkemel fotoğraf çekebilmeniz gerekiyor. Fotoğrafları çekmek için kendi ekipmanlarının olması birde heran her yere gidebilecek yorulmayacak çılgın bir insan aramaktadır yaptığı açıklama ise tam olarak bu şekildedir.

“Geçtiğimiz yıl BAE, Endonezya, ABD, Yeni Zelanda, İtalya, Fransa, İspanya, İsviçre ve Tayland’da seyahat ederken tek başıma işlerimi büyüttüm ve şu ana kadar en yakın arkadaşım fotoğraflarımı çekti. Şimdi işlerim hızlıca büyüyor ve dostum Mitch’e diğer iş sahalarında çalışması için ihtiyacım var. Bu yüzden bu görevi dolduracak birisini arıyorum.

Sizler bir ayda bu kadar para kazanmak istermiydiniz hem gezip hem kazanmak istiyorsanız birde bu konu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz alt tarafta bulunan yorum kısmından bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu