Magazin

Bay yanlış dizisinden ilk fotoğraflar paylaşıldı

Can Yaman ve Özge Gürel'in başrollerini paylaştığı Fox'un yazlık projesi bay yanlış dizisi ile alakalı ilk fotoğraflar paylaşıldı.

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in olduğu bay yanlış dizisi ile alakalı yeni paylaşımlar yapıldı ve bugün Twitter’da #CanYaman etiketi gündem oldu. Can Yaman’ın Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ ve diğer oyuncularla kıyaslanması ise dikkatlerden kaçmadı.

Aslı Zengin ile Banu Zengin’in hikayesini kaleme aldığı bay yanlış dizisi oyuncuları geçtiğimiz ay netleşmiş ve çekimlerine de Mayıs’ın sonlarına başlanmıştı. Haziran’da yayınlanacağı iddia edilen dizi ile alakalı Jodd Haber’in edindiği bilgilere göre 10 Haziran’da yayında olacağı tahmin ediliyor.

Can Yaman & Özge Gürel, Bay Yanlış Dizisi
Can Yaman & Özge Gürel, Bay Yanlış Dizisi

Bay yanlış oyuncuları oldukça zengin olup Can Yaman ile Özge Gürel’e Lale Başar, Feri Baycu Güler, Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu gibi oyuncular eşlik edecektir. Dizinin çekimlerinin ilk başta Antalya’da başlayacağı iddia edilmişse de koronavirüs nedeniyle bunu erteleyip, İstanbul’da çekimlere başladılar.

Bay yanlış oyuncuları, 2020 tam kadro
Bay yanlış oyuncuları, 2020 tam kadro

Dizi ile alakalı tüm gelişmeleri dilerseniz bay yanlış dizisi bağlantısına tıklayarak veya sadece oyuncular hakkında bilgi almak içinse bay yanlış oyuncuları bağlantısına tıklayınız.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu