Sağlık

Canan Karatay Diyeti Nasıl Yapılır? Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Sağlıklı bir yaşam için Canan Karatay hocanın tavsiyelerini dinlemek isteyebilirsiniz. Canan karatay diyeti hakkında bazı püf noktaları sizlerle paylaşıyoruz.

Bildiğimiz üzere son yıllarda zayıflamaya yönelik çalışmalar arttı. Diyetisyenler arasında yeni çeşitlerde zayıflama yöntemleri ortaya atıldı. İnsanların kilolu, şişman veya fazla yağlı bir vücuda sahip olmama arzusu diyet programlarının önemini giderek arttırdı.

Bunun için ameliyatlara girmeyi göze alan ve bu yöntemle mide küçültme ameliyatları olan binlerce insan oldu. Ama çoğu kişi tarafından bu durum göze alınamadı ve çareyi diyet programlarına başlamakta buldu.

Canan Karatay diyeti nasıl yapılır? Diyet yaparken nelere dikkat edilir? gibi sorularınıza yanıt verebilmek amacıyla bu yazımızı hazırladık. Kafanıza konuyla alakalı takılan soruları yorum alanından sorabilirsiniz. Ayrıca bitkisel zayıflama çayları ile alakalı daha fazla bilgi almak için bağlantıya tıklayınız.

Canan Karatay Diyeti Yemek / Kahvaltı Listesi
Canan Karatay Diyeti Yemek / Kahvaltı Listesi

Canan Karatay Diyeti Nedir?

Profesör Dr. Canan Karatay’ın sağlıklı beslenme ve kilo vermeye yarayacak olan verdiği tavsiyelere denir. Genel itibarıyla çeşitli ilaç yöntemleriyle birlikte kilo vermek isteyen ve daha sonra bunun birçok olumsuz yanıyla tanışan kişiler, bu yöntemlerin ne kadar zararlı olduğunu çok daha iyi biliyor.

Canan Karatay verdiği tavsiyelerde, sizi tok tutacak ve acıkmanızı önleyecek doğal gıdalarla sağlıklı bir yaşam sürdürmenizi amaçlıyor. Tamamen doğal ürünlerle tok kalmanızı ve yemek tüketiminizi sınırlamayı amaçlıyor.

Canan Karatay Diyet Kitapları
Canan Karatay’ın sağlıklı yaşam üzerine yazdığı kitapları okumak isteyebilirsiniz.

Böylelikle kilo almanız daha da sınırlı bir hale geliyor ve bu gıdalar sayesinde sağlıklı bir bedene kavuşabiliyorsunuz. Canan Karatay diyeti olarak adlandırdığımız bu diyet, aslında Profesör Dr. Canan Karatay’ın kilo verme ve sağlıklı beslenme amacıyla verdiği bütün tavsiyeleri kapsamaktadır.

Canan Karatay Diyeti diyenlere kızdı!

Ayrıca Canan Karatay hoca, kendi adının kullanılarak diyet şeklinde anılmasına ve diyet yapan kimselere fırça attı. Yukarıdaki videoda canan karatay diyeti diyenlere neden kızdığını ifade eden açıklamaları izleyebilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Recep Uysal

Harran Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra birçok işsiz üniversiteli gibi ben de uzun yıllar KPSS ile uğraştım, iş ararken kendimi haber sitelerinde editör olarak buldum. Şimdilerde Jodd.net'te güncel sağlık ve diyet konuları hakkında bilgiler aktarmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu