Gündem

Suruç’lu iki kardeş arasında tartışma ölümle noktalandı

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinden Gaziantep'e giderek orada yaşayan iki kardeşin arazi tartışması büyüyerek çocukların da katıldığı bıçaklı kavgaya dönüştü. Oğul Ömer Toprak vefat etti, baba Kadir Toprak yoğun bakımda.

JODD.NET YEREL – Gaziantep’te iki kardeş arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Çok sayıda kişinin katıldığı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken 1 kişinin de yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.

Baba yoğun bakımda, oğlu vefat etti!

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinin Yukarı Bostancı köyünden olan her iki tarafın neden kavga ettiği tam olarak bilinmöiyor olsa da Jodd Haber’in Suruç’tan edindiği bilgilere göre toprak anlaşmazlığı nedeniyle kavganını çıktığı tahmin ediliyor. Ölen kişinin adının Ömer Toprak olduğu ve yoğun bakımda olan kişinin de babası Kadir Toprak olduğu öğrenildi.

Ömer Toprak, Kadir Toprak ve Güllü Toprak arazi kavgası Suruç Şanlıurfa
Ömer Toprak, Kadir Toprak ve Güllü Toprak arazi kavgası Suruç Şanlıurfa

Kardeş ve çocukları göz altına alındı

İki amca çocuğu arasında çıkan kavganın büyümesinin ardından olay bıçakların kullanıldığı kavgaya dönüştü. Baba Kadir Toprak’ın da durumunun kritik olduğu belirtilirken kardeş Güllü Toprak ile çocukları göz altına alındı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu