GaleriTeknoloji

Nikola Motor yeni elektrikli tır ve pickup modellerini tanıttı

Tesla'nın en büyük rakibi Nikola Motor'un ürettiği elektrikli tır ve pickup modelleri ile alakalı iç ve dış dizayn resimleri

Nikola Motor, geçtiğimiz hafta NASDAQ’ta işlem görmeye başladı. Şimdilere $73 olan NKLA hisse değeri için uzmanlar daha da artabileceğini düşünüyor. Elbette kısa vadade olmayacaktır fakat uzun vadade başarılı olan testler sonucunda nikola motor hisseleri artmaya devam edecektir diye düşünülmektedir.

nikola motor elektrik tır kamyon dış resimleri
nikola motor elektrik tır kamyon dış resimleri

Tesla’nın en büyük rakibi: Nikola Motor

TESLA’nın rakibi olan ve şimdilik elektrikli TIR, KAMYON ve arazi araçları modelleri ile piyasaya çıkan Nikola’nın ilerleyen dönemlerde araç üretip üretmeyecekleri bilinmemektedir fakat bu yapmayacakları anlamına gelmez. Takip etmekte yarar olabilir. Eğer yurtdışından hisse alıp satabiliyorsanız veya birileri sizin için bunu yapıyorsa uzun vadede iyi bir yatırım olabilir.

nikola elektrikli tir resimleri iç tasarım resimleri
nikola elektrikli tir resimleri iç tasarım resimleri

İşte 2020’de new york borsasında işlem gören nikola motor araçları ile ilgili birkaç resim.. Resimleri daha büyük görüntülemek için üzerine tıklayınız.

Nikola Motor TIR-PİCKUP Resimleri

Siz de TESLA’nın şimdilik en büyük rakibi olan Nikola Motor Corp. ile alakalı görüşlerinizi yorum alanından paylaşabilir, hisseleri ile alakalı daha fazla bilgi almak için nikola motor haberleri bağlantısına tıklayabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu