Magazin

Kemal Sunal hatıra paraları davalık oldu!

Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal babasının resimlerini paralara basan kişiler hakkında suç duyurusunda bulundu

20 yıl önce hayatını kaybeden Kemal Sunal ile alakalı olarak hatıra para bastıran bazı kişiler hakkında, oğul Ali Sunal avukatı aracılığıyla suç duyurusunda bulundu. Twitter ve Instagram hesaplarından babasının resminin izin alınmadan kullanıldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduğunu Ali Sunal paylaştı.

Ali Sunal, Kemal Sunal'ın resimlerinin kullanıldığı hatıra paralar ile ilgili şikayette bulundu
Ali Sunal, Kemal Sunal’ın resimlerinin kullanıldığı hatıra paralar ile ilgili şikayette bulundu

Avukatı Uğur Güven aracılığıyla Özgür Honça ve İbrahim Gölgeli hakkında yapılan suç duyurusunda Kemal Sunal’ın resimlerinin izinsiz bir şekilde kullanıldığı ve daha da önemlisi böyle bir şeyi absürd bulduklarından dolayı kabul etmediklerini ve bu nedenle paranın satılması ve yayından kaldırılması için gerekli adımların atıldığını söyledi.

Hatıra Para adı altında ailemizin bilgi ve izni olmadan, kıymetli Babamız Kemal Sunal’ın resimlerini kağıt Euro üzerine basarak satış ve pazarlamasını yapan kişiler hakkında aşağıda paylaşmış olduğumuz dilekçe kapsamında Avukatımız Uğur Güven aracılığıyla Savcılık şikayetimizi yapmış bulunmaktayız. Ailesi olarak bu türlü suç teşkil eden haksız ve kötü niyetli kullanımlara rızamız bulunmamaktadır. İlgili kişiler hakkında gerekli hukuk mücadelesini sonuna kadar vereceğimizi saygıyla duyururuz.
Sunal Ailesi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu