Magazin

Deren Talu Akıncı dizisi ile ilk tecrübesini yaşayacak!

Akıncı dizisi oyuncuları arasına katılan Deren Talu, ilk defa bir dizi projesinde rol alarak izleyici karşısına çıkacak.

Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu, 2020-2021 sezonunda yayınlanacak olan Akıncı dizisi oyuncuları arasına katıldı. İlk defa bir dizi projesinde yer alacak olan Deren Talu’nun geçtiğimiz hafta Baran Tırnaz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Henüz dizideki adı ve rolü bilinmiyor olsa da yakında detayları netleşecektir.

Deren Talu, ilk dizisi Akıncı için oldukça heyecanlı
Deren Talu, ilk dizisi Akıncı için oldukça heyecanlı

Şükrü Özyıldız dizinin başrol oyuncusu

NTC Medya’nın yeni projesi Akıncı dizisinin başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız olurken kadın oyuncusu ile alakalı henüz detaylar paylaşılmadı. Oyuncu arayışları devam eden dizinin yeni sezonda oldukça ses getireceği konuşuluyor. Deren Talu’nun başrol olmayacağı tahmin edilmektedir.

Deren Talu oyunculuk eğitimini tamamladı

Deren Talu, her ne kadar Amerika’da doğmuş olsa da Türkiye’de büyüdüğü için hem ingilizcesini geliştirmek hem de oyunculuk eğitimi almak için bir dönem Amerika’da yaşadı. Eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye dönen instagram fenomeni Deren Talu Derya Alabora ile oyunculuk eğitimini geliştirdi.

Deren Talu resimleri
Deren Talu resimleri @derentalu

Epey zamandır yeni projelerde aradığımız 23 yaşındaki Deren Talu’nun Akıncı dizisinin yapımcısı ile anlaşma yaptığı ortaya çıktı. Hangi rolde ekranlara çıkacağı bilinmese de oldukça heyecanlı olduğunu söyleyebiliriz.

Defne Samyeli kızına büyük destek verdi

Annesinin oyuncu olması için büyük destek verdiği Deren Talu’nun yanı sıra Akıncı dizisine Tolga Tekin’in de dahil olduğu öğrenildi. Son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde Muzaffer karakterine hayat vermişti.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu