Haber

Öğretmenleri Yakından İlgilendiren Alım Haberi

Öğretmen adaylarını yakından ilgilendiren haberimizde alımların ne zaman yapılacağına dair açıklamaları sizler için yapmış olduğumuz araştırma sonucunda bu başlık altında sizlerle paylaşacağız. Bir çok üniversite mezunu öğretmen adayı gençleri yakından ilgilendiren bu haberimize ilk bizden duymanızı sağlayacak olan bilgileri sizleride daha fazla merakta bırakmadan gelin hep beraber bir göz atalım.

Çok sayıda üniversite mezunu gence ilaç niteliğinde bu haberimizde MEB’in yaptığı açıklama sonucunda 22.000 öğretmen adayının alım tarihi belli oldu bir çok öğretmen adayının merakla beklediği bu haber çok sayıda insana umut olmuştur. Öğretmenler geleceğimizi yetiştiren çocukları gençleri yetiştiren insanlar olmasından dolayı öğretmen olacak olan 22.000 insanı hak eden insanlar olması umudu ile kuranın tarihi yazımızın devamında bulunmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklama sonucunda 22.000 öğretmen alımının tarihi belli olmuştur. Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamada öğretmen alımı başvuruları 6 ile 10 Ocak tarihleri arasında olacakdır. Alımlar ise Şubat ayında olacağı bilinmektedir  şimdiden bütün öğretmen olan arkadaşlara başarılar diliyorum.

Sizlerin bu konu hakkında bilgisi varsa bu konu hakkında bilginizi yada bu konu hakkında merak ettikleriniz varsa merak ettiklerinizi alt tarafta bulunan yorum bölümünden yazarak bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu