Magazin

Yıldız Tilbe ‘Evlendim’ dedi sosyal medya yıkıldı!

Şarkılarıyla ve hareketleriyle Türkiye’nin kalbine taht kuran Yıldız Tilbe, karantina sürecinde sosyal medyayı etkili kullanan isimlerden biridir. Dün Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda ‘Evlendim’ diyen Yıldız Tilbe daha sonra da uyutmuyor diyerek başka bir paylaşım yaptı.

Evlendim demesi olay oldu!

Twitter’da 4 milyondan fazla takipçisi bulunan Yıldız Tilbe, önce Evlendim diye tek kelimelik bir paylaşım yaptı. Toplamda 6 binden fazla kişinin hakkında konuştuğu ve 127 bin kişinin beğendiği bu tweet üzerine Tilbe, başka bir paylaşım yaparak “Benim bütün vaktimi alıyor” diye başka bir paylaşım yaptı.

Kedi sahiplenmiş!

Anlaşılan Yıldız Tilbe takipçilerine bir şaka yapmak istemiş ve hayatında biri olduğu izlenimi vermek istemiş. “Bütün vaktimi alıyor” dediği mesajına da binlerce beğeni geldikten sonra “Yemek beğenmiyor”, “Her yerde yatmıyor”, “Yemek beğenmiyor” diye art arda 4 paylaşım yaptıktan sonra “Tanıştırayım: Adı yok” diyerek bir kedi resmi paylaştı.

Yıldız Tilbe'nin evlendim dediği kedisi: Adı Yok!
Yıldız Tilbe’nin evlendim dediği kedisi: Adı Yok! Henüz bir adı olmadığından Adı Yok diyor ama genelde “Sefertası” olarak çağırıyor.

Bu paylaşımın ardından biraz şaşkın olan takipçileri Yıldız Tilbe’yi böylesine güzel bir davranışta bulunduğu için tebrik ettiler. İşte 53 yaşındaki ünlü oyuncunun Twitter’da gündem olan o paylaşımları..

Yıldız Tilbe’nin evlendim dediği paylaşımı

Yıldız Tilbe "Evlendim" dedi, sosyal medyada olay oldu! işin sırrı ortaya çıktı
Yıldız Tilbe “Evlendim” dedi, sosyal medyada olay oldu! işin sırrı ortaya çıktı

Sözün özü Yıldız Tilbe evlenmedi. Kedi sahiplendi. Ne düşünüyorsunuz?

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu