Gündem

Simge Fıstıkoğlu artık NTV haberleri sunmayacak!

NTV ana haber sunucusu Simge Fıstıkoğlu instagramdan paylaştığı bir duyuru ile NTV ve Doğuş Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı.

NTV’de ana haberleri sunan Simge Fıstıkoğlu instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla artık haberleri sunmayacağını ve tüm Doğuş Holding’e başarılar dileyerek başka yapımlar için hazırlandığını söyledi.

NTV ile yollarını ayırdı

2018’de iş adamı Emir Tavukçuoğlu ile dünya evine giren ve aynı yıl ilk çocuğunu dünyaya getiren Simge Fıstıkoğlu 5 yıldır bünyesinde çalıştığı Doğuş Yayın Grubu’nun NTV kanalında ana haberleri sunuyordu. Henüz neden ayrıldığı bilinmese de sadece Doğuş Medya’dan değil tüm Doğuş Holding ile bağlarını koparttı.

Simge Fıstıkoğlu Tavukçoğlu resimleri
Simge Fıstıkoğlu Tavukçoğlu resimleri

Çalışma arkadaşlarına teşekkür etti!

Paylaştığı mesajda ekip arkadaşlarına, her zaman yapıcı eleştirileri paylaşan izleyicilerine ve tüm Doğuş Holding’e teşekkür eden Simge Fıstıkoğlu yakında tekraradan görüşürüz diyerek mesajını noktaladı.

Simge Fıstıkoğlu NTV istifa gerekçesi nedir?
Simge Fıstıkoğlu NTV istifa gerekçesi nedir?

Başka bir kanal ile anlaşabilir!

2018 yılında ilk çocuğunu, 2020 yılında ise korona günlerinde ikinci çocuğunu dünyaya getiren Simge Fıstıkoğlu ile alakalı başka bir kanalda daha yüklü bir miktara anlaşmış olabileceği sosyal medyada konuşuluyor

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu