Gündem

Alişan, trafik kazası sonrası ilk defa konuştu: Allah’ın takdiri!

İstanbul'dan İzmir'e tatile giderken feci bir trafik kazası geçiren Alişan ve ailesi, kaldırıldıkları hastanede tedavi görüp taburcu edildi. İlk defa kaza hakkında konuşan Alişan, arabayı gördüm. O kazadan kurtulmamız Allah'ın bir takdiri ifadelerini kullandı.

İstanbul’dan İzmir’e tatile giderken lüks cipinin teker aksamının kırılması sonucu takla atarak büyük bir kazadan kurtulan Alişan ve ailesi kaldırıldıkları hastaneden taburcu edildikten sonra basın mensuplarına olay anını anlattı.

Takla atan araçtan camı kırarak kurtulan Alişan, kendi imkanlarıyla eşi Buse Varol, oğlu Burak’ı ve oğlunun bakıcısı Marianne’i kendi imkanlarıyla sürükleyerek araçtan çıkardı.  Herkesin sağlık durumunun iyi olduğu kaza sonrası Alişan açıklama yaparak o araçtan sağ kurtulmamız Allah’ın bir takdiridir dedi.

Hayatında ilk defa kaza yaptığını belirten ünlü şarkıcı kaza anında aklına ailesinin geldiğini söyledi. Olay anını anlatırken önce araçtan dumanlar geldiğini, sonrasında tekerin fırlayarak çıktığını ve aracın sağa sola savrulmaya başladığını söyledi. Bir müddet sonra bariyerlere çarpan araç takla atarak durdu. Camı kırarak araçtan çıkmayı başardığını söyleyen Alişan, önce 155’i aradığını sonra da ailesini araçtan çıkardığını söyledi.

Oğlu Burak’ın hayatını bakıcısı Marianne’nin kurtardığını belirten ünlü şarkıcı, bakıcılarının kendileri için değerli olduğunu söyledi. Kaza anında kendisini Burak’a siper eden bakıcısının da durumunun oldukça iyi olduğu ifade edildi.

Alişan, meydana gelen kaza sonrası kendisini birçok kişinin aradığını belirtti. Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, haberi aldıkları gibi İstanbul’dan Manisa’ya gelerek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Ayrıca Manisa Valisi’de ünlü şarkıcıyı ve ailesini yalnız bırakmadı.

Editör: Salih Yıldız

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu