Spor

Milli futbolcu Zeki Çelik’in yeni takımı belli oldu!

Türk milli formasını giyen 23 yaşındaki başarılı oyuncu Zeki Çelik, İtalyan Atlanta B.C.'ye yaklaşık 20 milyon euro bonservis ile transfer olacak..

Milli futbolcu M. Zeki Çelik İtalya’ya transfer olabilir.. Pandemi nedeniyle bugüne kadar ertelenen teklif çok yakın zamanda Fransızlara götürülecek.  Fransa’nın Lille futbol takımında oynayan başarılı ve genç oyuncu Zeki Çelik’in İtalya’da forma giymesi için Serie A ekibi Atlanta tarafından oldukça iyi bir teklifin hazırlandığı ortaya çıktı.

İstanbulspor’da göstediği başarının ardından İtalyan futbol takımı Lille’ye giden genç oyuncu için İtalyan’dan takımdan 15 ile 20 milyon euro arasında bir teklif yapılacağı konuluşuyor.

2020 sezonunda 23 maçta forma giyen Zeki Çelik’in toplamda 3 asisti bulunuyor. Türk milli takımının da yıldızları arasında olan Çelik’i Şenol hoca her zaman değerlendiriyor.

Editör: Halil Kılıç

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Halil Kılıç

Amerika'ya green card kazanarak gelenlerden biri de benim. Jodd Haber'de göçmenlik ve green card yani çeşitlilik vizesi ile alakalı birçok konu hakkında bilgi vermekteyim. Sorularınız olursa sormaya çekinmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu