Magazin

Hadise karantina sürecinde resmen eridi! 8 kilo zayıfladı!

Ünlü şarkıcı Hadise karantina döneminde spor ve diyet desteği ile 8 kilo verdi!

Ünlü şarkıcı Hadise’de covid-19 salgını nedeniyle karantinaya girmiş, evden dışarı çıkmıyordu. Belki zaman zaman kaçamaklar yapıyor olsa da zamanının çoğunu karantinada geçirdi. Arada sırada instagram üzerinden yaklaşık 12 milyon takipçisi ile fotoğraflar paylaşan Hadise’nin son paylaştığı 2 fotoğraf eriyip bittiğini gösterdi.

Tam 8 kilo zayıfladı

Hadise 8 kilo verdi karantina dönemi
Hadise 8 kilo verdi karantina dönemi

Son zamanlarda Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan ünlü şarkıcının son halini görenler gözlerine inanamadı. Normalde kilolu olan Hadise, fazla kilolarını belli etmemek için çok uğraşsa da bunu gizlemesi pek mümkün değildi. Ancak yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım’a olan aşkından olsa gerek karantina süresinde yaklaşık 8 kilo vererek ince bir bedene sahip oldu.

Latince mesaj paylaştı

Hadise nasıl kilo verdi?
Hadise nasıl kilo verdi?

Paylaştığı fotoğrafa yaklaşık 300 bin beğeni gelirken açıklama kısmına ise latince “Alis volat propriis ?” yani “Kendi kanatlarıyla uçar” yorumunu bıraktı. Genelde yaptığı paylaşımları yorumlara kapatan Hadise’nin bu paylaşımları sosyal medyada da gündem oldu.

Zeynep Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu