Gündem

Mehmet Metiner çılgına döndü! İtibarın mı var suikast yapalım?

JODD HABER – CNN Türk’te yayınlanan ve sürekli gergin anların yaşandığı Tarafsız Bölge programında Mehmet Metiner’i çılgına çeviren sözler sarfedildi. Gazeteci Şaban Sevinç ile AKP’li Mehmet Metiner arasında geçen bir diyalogda Şaban Sevinç’in kullandığı bazı sözler Mehmet Metiner’i çok kızdırdı.

Kendinize gelin, terbiyesizlik yapmayın!

Yayının bir bölümünde “Kendinize gelin, terbiyesizlik yapmayın” diyen Şaban Sevinç’e eski AKP’li vekil Mehmet Metiner ise “Hem terbiyesizlik yapacaksınız hem de kutuplaştırma siyaseti üzerinden bizleri suçlayacaksınız” diyerek tepki gösterdi.

Bunun üzerine Şaban Sevinç de sözü devralarak “Ben neyin terbiyesizliğini yaptım” dedi. Video konferans ile yapılan yayında sesler karışsa da Sevinç sözlerini sürdürmeye devam etti ve “Sen burada Esra Albayrak üzerinden Erdoğan’a yalakalık yapacaksın diye biz bildiklerimizi söylemeyelim mi” ifadelerini kullandı.

Sen ne anlarsın yalakalıktan!

Daha da gerginleşen ortamda Mehmet Metiner ise bir nevi itiraf da denebilecek “Sen ne anlarsın yalakalıktan” diyerek karşılık verdi. Daha sonra ilerleyen dakikalarda söz hakkı kendisine gelen Şaban Sevinç ise Fethullah Gülen ve Abdullah Öcalan hatırlatmasını yaparak “İtibarın mı var suikast yapalım Metiner” ifadelerini kullandı.

Yakup Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu