Sağlık
Popüler

Eczacıbaşı Proxeed Plus Nedir? Etkileri Nelerdir?

Eczacıbaşı'na ait bir ilaç olan Proxeed plus kullanıp da hamile kalan var mı? Bu haberimizde proxeed plus kullananlar ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve -varsa- şikayetleri paylaşacaklardır.

Sperm sayısı düşük olan erkek bireyler için üretilmiş olan bir üründür. Eczacıbaşı Proxeed Plus hakkında bilinmesi gereken en önemli detaylardan biri yapılan araştırmaların sonucunda sperm sayısının artmasını sağlaması ama hamile kalma konusundaki etkisinin net olarak belirlenememiş olmasıdır.

Bazı durumlarda sperm artışı ürünün kullanımına bağlı olmadan gerçekleşebilmektedir. Eczacıbaşı Proxeed Plus ya da farklı bir tedavi uygulanmadığı zaman bile sperm sayıları kendi kendine değişebilmektedir. Ürünün bir supplement iddiasıyla üretildiğini söylemek mümkündür.

Ayrıca sperm sayısını arttırabilecek özellikte içeriğinin olduğunu iddia etmektedir. Bu nedenle spermlerin artmasını sağlamak amacında iseniz aradığınız ürünün kesin olarak bu üründür diyemeyiz. Çünkü yapılan bazı araştırmaların sonucuna göre ürün hamilelik oranları için iyileşme sağlamaya yardımcı olamadığı belirlenmiştir.

Eczacıbaşı Proxeed Plus günümüzde artık çok önemli bir problem olarak kabul edilen ve stresli yaşam şartları sonucunda görülebilen yorgun olma ve enerjisizlik sorununu giderme amacıyla üretilmektedir.

Sadece sperm sayısında artış olmasını sağlamamakta aynı zamanda spermlerin kalitesini arttırma konusunda başarılı olma iddiası da taşımaktadır. Ama bu aşamada bilinmesi gereken erkeklerde kısırlık probleminin giderilmesi amacıyla uygulanan tedavilerin başarı oranının yüksek olamadığıdır.

Eczacıbaşı Proxeed Plus kullanımının erkeklerde istenmeyecek durumların görülmesine yol açabilmektedir. Bu nedenle mutlak olarak doktor kontrolünde kullanım olmalıdır. Gerekli bilgi birikimi olmayan kişiler tarafından tavsiyesiyle kullanmak doğru değildir.

Recep Uysal / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Recep Uysal

Harran Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra birçok işsiz üniversiteli gibi ben de uzun yıllar KPSS ile uğraştım, iş ararken kendimi haber sitelerinde editör olarak buldum. Şimdilerde Jodd.net'te güncel sağlık ve diyet konuları hakkında bilgiler aktarmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu