Sağlık

New Life Mena K2 Nedir? Kullananlar ve şikayetleri

New life mena k2 30 kapsül ve 60 kapsül seçenekleri ile satışı yapılan fiyatı 75 TL ile 110 TL arasında değişen bir vitamindir.

Bir vitamin olma özelliği taşıyan New Life Mena K2 ürünü gıda takviyesi olarak sunulmaktadır. İlaç olma özelliği taşımamaktadır bundan dolayı da hastalıkları tedavi edici özelliği bulunmamaktadır. Belirtilen üründe zeytinyağı ilavesi bulunmaktadır.

Bu nedenle emilim oranında artış sağlanmaktadır. Ürün K2 vitamini içerdiği için K2 vitamininin yararlarına da değinilecektir. New Life Mena K2 içeriğindeki K2 vitamininin faydalarından bazıları şunlardır;

New life mena k2 faydaları

  • K2 kemiklerin sağlamlığının devam etmesini sağlama ve damarlarda kalsiyum maddesinin birikmesini önlemede önemi olan bir etkendir
  • Kardiyovasküler hastalıklarının oluşma riskinin azalmasını sağlar
  • Kalp damarlardan meydana gelen sistem ile iskelet sisteminin sağlığını koruyucu etkisi bulunmaktadır

New Life Mena K2 günlük olarak 1 tablet kullanılmalıdır. GDO, laktoz ve toksin içermez. Ayrıca pestisid de içermemesi nedeniyle tamamen güvenli olarak tanımlanmaktadır ve herkesin kullanmasının güvenli olduğu belirtilmektedir. Kullanımı konusunda yapılan uyarılar şu şekildedir;

New life mena k2 kapsül uyarıları

  • Gebelik yaşayan ya da gebelik konusunda planlaması bulunan kişiler doktor önerisi almadan kullanmalıdır
  • Ürün eczanelerde satılmaktadır ve gıda takviyesi olarak satışı yapılmaktadır

New Life Mena K2 takviye ürünü içindeki K2 vitaminin eksikliğinin olması durumunda eklem kireçlenme problemi görülmektedir. Bu nedenle kemiklerde erime sorunu oluşmaktadır. Ayrıca K2 vitamini eksik olan kişilerin damarları içinde kalsiyum maddesi birikmesi olmaktadır. Sonuç olarak kalp sorunları oluşmaktadır.

New Life Mena K2 Kullananlar

Sayfanın altında bulunan new life mena k2 30 kapsül / 60 kapsül ile alakalı yorumları ve şikayetleri diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bitkisel kilo verdiren çaylar için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Recep Uysal / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Recep Uysal

Harran Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra birçok işsiz üniversiteli gibi ben de uzun yıllar KPSS ile uğraştım, iş ararken kendimi haber sitelerinde editör olarak buldum. Şimdilerde Jodd.net'te güncel sağlık ve diyet konuları hakkında bilgiler aktarmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu