Sağlık

Vitabiotics immunace nedir? Faydaları nelerdir?

Vitabiotics immunace Kullanıcı Yorumları, kullananlar ve şikayetleri

Bir çeşit multivitamin olan Vitabiotics Immunace konusunda çeşitli bilgiler vereceğiz. 24 farklı türdeki vitamin ve mineral çeşidinin bir araya gelmesi ile oluşmuştur. Günlük olarak alınması gereken mineral ve vitaminlerden oluşması nedeniyle bir takım faydaları bulunmaktadır.

Vitabiotics immunace nedir?

Bağışıklık sistemi açısından faydalıdır çünkü bağışıklık sisteminin iyileşmesi için gerekli olan selenyum, çinko ve demiri içermektedir. Vitabiotics Immunace ayrıca demir ve magnezyum içeriğinden dolayı yorgun olma ve bitkin olma gibi olumsuzlukların giderilmesini sağlamaktadır.

Takviye etme özelliği bulunan bu gıdanın sağladığı yararlar şunlardır;

  • İçeriğindeki A, C, D,B12, B16, demir, bakır ve selenyum maddeleri nedeniyle immun sisteminin düzgün çalışmasına katkı yapar
  • Vitabiotics Immunace C, D, B6, B12, magnezyum, pantotenik asit nedeniyle bitkinlik ve yorgunluğu azaltıcı etki yapar
  • Normal DNA sentezine katkıda bulunabilen çinko içermektedir
  • Koruyucu özelliği bulunan maddeler içermemektedir
  • Maya ve laktoz gibi maddeleri içermemesinden dolayı vejataryenler açısından kullanılmasında sorun bulunmaz

İlaç niteliği taşımadığı için tedavi etme amacıyla ya da hastalık oluşturucu etkenlere karşı koruyucu olarak kullanılmaması gereklidir.

Zayıflama çayı kullananlar
Zayıflama çayı kullananlar

Vitabiotics immunace kullananlar

Vitabiotics Immunace Günlük kullanım miktarının kullanılmaması gereklidir. Takviye edici gıda sınıfında olduğu için asıl olarak alınması gereken gıdaların alınması gerekmektedir.

Multivitamin sınıfındaki ürünlerin kullanımı çok yaygınlaşmış durumdadır bu nedenle kullanımları konusunda dikkatli olunmalıdır. Mutlaka içerik konusuna dikkat ederek kullanmalısınız.

Recep Uysal / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Recep Uysal

Harran Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra birçok işsiz üniversiteli gibi ben de uzun yıllar KPSS ile uğraştım, iş ararken kendimi haber sitelerinde editör olarak buldum. Şimdilerde Jodd.net'te güncel sağlık ve diyet konuları hakkında bilgiler aktarmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu