Gündem

Ozan Şirin kimdir? Paylaştığı köpek resimleri ile gündem oldu!

Köpek fotoğrafıyla birlikte yaptığı yorum nedeniyle gündeme oturan Ozan Şirin'in ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı

Facebook, Twitter ve birçok sosyal medya sitesinde ozan şirin adı çokça paylaşıldı. Özellikle Twitter’da gündem olan bu konu ulusal ve yerel basında da yer aldı. Peki Ozan Şirin kimdir ve neden gündem olmuştur.

14 yaşında olan Ozan Şirin’in yaptığı bir paylaşımda köpeğe file çorap ile topuklu ayakkabı giydirilmiş ve açıklama kısmına da “20 TL’ye kiraya veririm 1 saatliğine. şu g*t insanda yok. Vallaha ben hergün s*k*yorum” diye not düşmüş.

Karakolda gözaltına alınan gencin sorgusunda fotoğrafta görülen köpeği kendisinin yapmadığını, Çin’de başlatılan bir akımdan alınan bir görsel olduğunu söylemiş. Fakat yaptıkları yorum kabul edilir cinsten değil.

Ozan Şirin kimdir? Köpek paylaşımı resimleri
Ozan Şirin kimdir? Köpek paylaşımı resimleri

Haber siteleri yanlış bilgi için özür diledi

Bazı haber sitelerinde 14 yaşında Erdoğan’a hakaretten dolayı gözaltına alındığı bilgisi paylaşıldı. Birgün Gazetesi, Cumhuriyet ve Tele1 dahil birçok site yaptıkları haberin, aldıkları kaynaktan bu şekilde geldiğini söyleyerek okuyucularından özür diledi.

Yakup Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  1. Ayıptır yazıktır gunahtır. Nasıl bir zihniyete sahip olur olduk? Bunlar bizim yeni neslimizse vay halimize ki vay.

  2. Böyle tipleri görükçe Erdoğan’a hak vermemek elde değil. Adam sosyal medyayı kökten kapatsın bari böyle pislikleri kimse görmemiş olur. Resmen midem bulandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu