Gündem

Özkan Uğur 2. defa kanser hastalığından kurtuldu

MFÖ'nün Özkan'ı koronavirüs hastalığını atlarak, sağlığına kavuştu. Herkese dualarından dolayı teşekkür eden Özkan Uğur korona belasının bir an önce bitmesini diledi..

MFÖ üyelerinden Raif Özkan Uğur instagram hesabından yaptığı duyuruyla 2. defa tedavi gördüğü hastalığından kurtulduğunu belirtti. Yaptığı paylaşımda “2. kez galip çıktım bu maçtan” diyerek sevenlerine müjdeli haberi verdi.

Yaklaşık 6 hafta önce yine benzer şekilde hastalığının arttığı haberleri sosyal medyada dolaşmıştı. Özkan Uğur, yoğun bir tedavi sürecinin ardından iyileşmişti. Sanatçı 6 hafta önce abisini kaybetmişti.

Daha sonra kendisi ile alakalı sosyal medyada “öldüğü ile alakalı” yalan haberler dolaşmış, sağlık durumunun çok kötü olduğu yorumları yapılmış ve kendisi instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla hepsinin yalan olduğunu söyleyerek, itibar edilmemesini rica etmişti.

Bugün yine instagram hesabından kendisini takip eden 211 bin takipçi nezdinde kamuoyuna kanser hastalığından kurtulduğunu aşağıdaki mesaj ile dile getirdi.

Selamlar Allah’a şükürler olsun raporlarım temiz çıktı 2. kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım dualarınız iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.İnşallah en kısa zamanda bu korona virüs belasından da kurtuluruz Yakında konserlerimizde görüşmek üzere Herkese sağlıklı günler dilerim Sevgilerle

MFÖ Maske tak şarkısı

Yakup Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu