Magazin

Fahriye Evcen biricik oğlu Karan Özçivit ile tatil pozu paylaştı

Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen 1 yaşındaki oğlu Karan Özçivit ile Bodrum'da çektikleri tatil fotoğrafını milyonlarca takipçisi ile paylaştı.

Burak Özçivit’in eşi ünlü oyuncu Fahriye Evcen, tatilde oldukları Bodrum’dan takipçileri ile tatil pozu paylaştı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle 4 aydır evden çıkmayan ünlü çift fırsatı bulur bulmaz soluğu Bodrum’da aldı.

2019 yılında dünyaya gelen Karan Özçivit’in 5 yardımcısıyla birlikte Bodrum’da tatilin keyfini çıkaran Fahriye Evcen çocuğuyla ilgilenmekten geri durmuyor. Son olarak milyonlarca takipçisinin olduğu instagram hesabından oğlu Karan Özçivit ile birlikte bir  fotoğraf paylaştı.

Babası gibi keskin bakışlım

Paylaştığı fotoğrafa 2 milyondan fazla beğeni giderken 30 binden fazla yorum aldı. Çocuğunu babasına çok benzeten Evcen açıklama kısmına da “Babası gibi keskin bakışlım” notunu düştü.

Fahriye Evcen, oğlu Karan Özçivit ile tatil pozu paylaştı
Fahriye Evcen, oğlu Karan Özçivit ile tatil pozu paylaştı

Babası Burak Özçivit ise Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş: Osman dizisinin başrol oyuncusu olarak Osman Bey karakterini canlandırmaktadır.

Karan Özçivit annesi Fahriye Evcen ile Tatil Fotoğrafı
Fahriye Evcen’in paylaştığı karan özçivit fotoğrafına kısa sürede 2 milyon beğeni geldi.

Salih Yıldız / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu