Yorum

Fabrika sağlık ice therapy tüy dökücü krem yorumları

Ice therapy tüy dökücü ile 15 dakika içerisinde istenmeyen kıllardan, tüylerden kurtulabilirsiniz. İşte insanların ice therapy hakkındaki yorumları & şikayetleri

Fabrika Sağlık ürünleri arasında en popüler olan, oldukça etkili ve faydalı bir ürün olan ice therapy tüy dökücü krem ile alakalı bu haberde insanlar ice therapy yorumları & şikayetleri paylaşıyorlar.  Çoğu kimse ice terapi olarak da biliyor. Eczanelerde satışı yapılan bu ürünü bazı aktarlardan da temin edebiliyorsunuz.

Ice therapy tüy dökücü nedir?

Tüy dökücü bir ürün olan ice therapy, derinizin üstüne rahat sürülebilen soğuk bir his veren, tüyleri kökten kaldırarak uzun süreli pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Lütfen bunun bir tüy dökücü olduğunu, lazer epilasyon görevi görmeyeceğini unutmayınız.

Ice therapy tüy dökücü krem sayesinde ağda yaparken duyduğunuz ağrıları duymayacaksınız. Yalnız sizi bir konuda uyarmak istiyoruz. Eğer hassas bir cildiniz varsa veya bu ürünün içerisinde bulunan madelere karşı alerjiniz varsa kullanmayınız.

Google’a ice therapy şikayetleri diye yazdığınızda karşınıza çıkan sitelerde paylaşılan görselleri incelediğimizde derinin kızardığını, değişik reaksiyonların olduğunu görüyoruz. Elbette bu herkeste aynı etkiyi göstereği anlamına gelmiyor.

Yani binlerce kişinin kullandığı bu ürün ile alakalı yapılan yorumları değerlendirdiğinizde çok düşük bir yüzdeliğe denk geliyor. Geçtiğimiz gün şahsen kullandığım tüy dökücü ile tüyleri kökünden kazıdı. Biraz siyah noktalar kalıyor ama o da büyük problem değil bence. Siz farklı düşünüyor olabilirsiniz.

Ice therapy tüy dökücü kullananlar

ice therapy tüz dökücü
ice therapy tüz dökücü

Lütfen cildinizi temizledikten sonra güneşe çıkmayın bir müddet. Eğer daha önce traş etmişseniz veya ağda yapmışsanız da kullanmazsanız iyi olur. Eğer gözünüze istemeyerek, yanlışlıkla bulaştıysa bol su ile yıkamayı ihmal etmeyiniz.

Bunların dışında söyleyeceklerim bu kadar olup sözü size bırakmak istiyorum. Sizler de ice therapy kullananlar başlıklı bu haberimizde – dilerseniz – ürün ile alakalı yorumları & şikayetleri diğer kullanıcılar ile paylaşarak, onlara yardımcı olabilirsiniz.

Zeynep Kaplan / www.jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu