Magazin

Demet Akalın 2 haftada nasıl kilo verdi? Göbek bölgesi nasıl zayıfladı?

Çeşme'de tatil yapan ve yeni şarkısı için klip hazırlayan demet akalın 2 haftada büyük bir değişim geçirdi!

Demet Akalın, İzmir’in Çeşme ilçesinde hem iş hem tatil yaparken zaman zaman fotoğrafları instagramdan paylaşmayı ihmal etmiyor. Yaklaşık 2 hafta önce turkuaz mavisi bikinileriyle kameralara yakalanan ünlü şarkıcının karın bölgesinde ağırlıklı olsa da genel itibariyle fazla kiloları dikkatlerden kaçmamıştı.

Yeni albüm hazırlığı içinde olan Demet Akalın, Nostalji şarkısı için Çeşme’de bir birinden sıcak pozlar vermeye devam ediyor. Son olarak instagram hesabı >> @demetakalin‘da paylaştığı fotoğraflar ile büyük beğeni toplayan ünlü şarkıcı hayranlarını şaşırtırken, düşmanlarını da çatlatmayı ihmal etmedi.

48 yaşında olan şarkıcı Demet Akalın’ın 2 hafta gibi bir sürede vücudundaki fazlalıkların nasıl gittiği ise şimdi merak ediliyor. Diyet mi? Spor mu? Az yemek mi? veya başka bir yöntem mi? Herkes bu sorunun cevabını merak ederken henüz bir açıklama gelmedi.

Sosyal medyada dolaşan yorumları incelediğimizde birçok kişi bunun gerçek olmadığını, foto montaj ile kendisini zayıf gösterdiğini ileri sürdü. Siz ne düşünüyorsunuz?

Zeynep Kaplan / jodd.net

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu