Gündem

Evde hareket zamanı neden bitti? Geri başlar mı? Yeni bölüm neden yok?

Ebru Karaduman'ın sunduğu evde hareket zamanı egzersiz & spor programı final kararı aldı!

Star TV’de egzersiz eğitmeni Ebru Karaduman’ın sunduğu evde hareket zamanı neden bitti? Bugün neden yok? Geri başlar mı? gibi soruların cevaplarını editörümüz Zeynep Kaplan sizler için cevapladı. Hafta içi hergün yayınlanan bir nevi kadın programı da diyebileceğimiz evde hareket zamanı programı maalesef final yaptı

Evde hareket zamanı bitti mi?

evde hareket zamanı geri başlar mı
evde hareket zamanı geri başlar mı

Özellikle kadınların çokça izleyip, evde spor yapmalarını sağlayan sabah kuşağı programı Ebru Karaduman’ın da neşeli sunumuyla evlerin vazgeçilmeziydi. Ramazan ayında başlayan program ilk başlarda büyük beğeni toplamış, izleniyordu.

Yapımcı şirket ile Star Tv arasında yapılan toplantı sonucu ortak karar ile final yaptırıldı. Final gerekçesi genel olarak tahmin edeceğiniz üzere reytinglerin düşük olmasıdır. Reklamlardan iyi gelir elde edemeyen kanal çareyi progrmaı kaldırıp, yerine başka yayınlar almakta buldu.

Evde hareket zamanı geri başlar mı?

ebru karaduman evde hareket zamanı bitti
ebru karaduman evde hareket zamanı bitti

Bu soruya evet demeyi çok isterdik fakat şimdilik sadece tekrarları yayınlanmaya devam edecektir. Birkaç hafta içerisinde ise tamamen yayından kaldırılaracak olan evde hareket zamanı şimdilik başka kanallarda da yayınlanmayaca gibi duruyor. Büyük ihtimalle aynı isimle olmasa da Ebru Karaduman’ın mevcut youtube hesabından benzer videolar gelmeye devam edecektir.

Zeynep Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu