Magazin

Mucize Doktor oyuncu kadrosu Seda Bakan ile coşacak!

Güzel oyuncu Seda Bakan'ın reyting rekortmeni mucize doktor dizisinde rol alacağı kesinleşti

Geçtiğimiz sezon yayına başlaya Mucize Doktor dizisi, yayınlandığı ilk günden bu yana gerek hikayesi gerekse oyuncuların performansı ile hep gündemdeydi. Koronavirüs nedeniyle birçok projede olduğu gibi mucize doktor ekibi de çekimlere ara vermiş, sezon finali yapmak zorunda kalmıştı.

YENİ OYUNCULAR DAHİL OLUYOR

Yeni sezon başlamadan önce dizide Kıvılcım karakterini canlandıran Özge Özder ve birkaç oyuncunun daha ayrılması üzerine bu sezon yeni isimlerin geleceği zaten tahmin ediliyordu. Ancak kim olacağı konusunda ser verip sır vermeyen dizi ekibi sonunda bombayı patlattı.

Daha önce Kardeş Payı dizisiyle adından sıkça söz ettiren Seda Bakan‘da artık mucize doktor oyuncu kadrosu içinde yer alacak. Seda Bakan’ın yanı sıra Hakan Kartuş da mucize doktor yeni sezonda rol alacak isimlerden biridir.

BİR PÜRÜZ GÖRÜNMÜYOR

seda bakan mucize doktor oyunculari arasinda
seda bakan mucize doktor oyunculari arasinda

Seda Bakan, geçtiğimiz sene kızı Leyla’ya hamile kalmadan önce ortalardan kaybodu. Doğumdan sonra da pek piyasada olmak istemeyen güzel oyuncu İstinyePark’ta alışveriş yaparken yakalandı. Ayak üstü soruları cevaplayan ünlü oyuncu mucize doktor dizisine geleceğini, henüz resmi bir işlem yapılmadığını ancak bir sorunun da olmadığını açıkladı.

Osman Yıldız / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu