Spor

Uğurcan Çakır Borussia Dortmund kadrosunda yer alabilir

Almanya'nın en büyük futbol takımlarından Borussia Dortmund, Trabzonspor'da forma giyen Uğurcan Çakır için 20 milyon euro transfer parası ödeyebilir..

Trabzonspor’da forma giyerek adından söz ettirmeyi başaran, iyi bir kaleci Uğurcan Çakır bu sene Avrupa takımlarının gözdesi oldu. Birçok avrupa ülkesinden kendisine teklif giden genç oyuncunun hangi takıma gideceği ise merak konusu.

AVRUPA’DAN ÇAKIR’A İLGİ BÜYÜK

Önceleri Chelsea, Totenham, Liverpool gibi takımların ilgilendiği kaleci uğurcan çakır şimdiler de Alman devlerinden olan borussia dortmund takımın da listesinde yer alıyor. Anlaşılan o ki iyi bir rekabet olacak ve Trabzonspor’a bu sene iyi bir para akışı olacak.

20 MİLYON EURO ÖDENEBİLİR

Henüz kesin bir şey olmasa da Alman devi Dortmund’un mevcut kalecileri Bürki’nin yerine uğurcan çakır’ı düşündükleri ve bunun için 20 milyon euro ödeyebilecekleri iddia edildi.

Yakup Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu