Gündem

Survivor finali ile Bakan Koca’nın eleştirisine Acun’dan cevap

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın survivor 2020 final gecesi koronavirüs tedbirlerine riayet edilmemesi ile alakalı paylaştığı tweet'e Acun'dan cevap geldi.

Survivor finali gecesi yaşanan olaylarla alakalı olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, twitter hesabından yaptığı açıklamada yapılanların yanlış olduğunu, sosyal mesafe kurallarına uyulması gerektiğini hatırlattı.

SURVİVOR KUTLAMASI KURAL TANIMADI

Survivor final gecesinde Cemal Can’ın yarışmayı kazanma şerefine kutlama yapan hayranları ve yarışmacılar koronavirüs kurallarına uymayarak vatandaşlardan büyük tepki topladı.

Konuyla alakalı olarak sağlık bakanı da twitter hesabından bir paylaşım yaparak tepkilerin haklı olduğunu dile getirdi. Tedbirlere uymayan ünlüler ve hayranları bir müddet izole olsunlar diyerek Acun’a gönderme yaptı.

DAHA DİKKAT EDECEĞİMİZDEN ŞÜPHENİZ OLMASIN

Konuyla alakalı olarak Acun Ilıcalı da twitter üzerinden bir paylaşım yaparak Sağlık Bakanı Koca’nın haklı olduğunu, bu türlü olayların bir daha olmaması için tedbirli olacaklarını ancak kutlamada yaşanan olayın canlı yayın olduğıundan dolayı kendilerinin bir önlem alamadıklarını savundu.

Sayın Bakanım, canlı yayında istenmeden oluşan bir durum oldu. Bundan sonra dikkat edeceğimizden şüpheniz olmasın.  

SALİH YILDIZ / JODD.NET
HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu