Eğitim

LGS 2020’de başarılı olan öğrenciler için burs imkanı doğdu!

Doğa Koleji, 2020 LGS'de derece yapmış çocuklar için burs vereceklerini açıkladı. İşte detaylar..

Geçtiğimiz gün sonuçları açıklanan LGS’de başarılı olan öğrenciler için birçok eğitim kurumu burs vermeye başladıklarını açıkladı. Ekonomik durumu iyi olmayan öğrenciler eğer LGS’de başarılı olmuşlarsa İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji’nden herkes için %100 olmasa da genel manada bu noktaya kadar burslu okuma imkanı sunuluyor.

DOĞA KOLEJİ ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

444 36 42 NUMARALI HATTI ARAYARAK LGS BAŞARI BURSU HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Konuyla alakalı olarak yapmanız gereken şey İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji’nin çağrı merkezini arayarak çocuğunuzun derece yaptığını söylemek ve konu hakkında ne kadarlık burs alacağınızı öğrenmektir.  Bu konuda öğrencinin yüzdelik dilimine göre ne kadar burs alacağı belli olacaktır.

Ayrıca Anadolu liseleri ve Fen-Tek liselerinde eğitim görecek olan öğrenciler 2020-21 döneminde İstanbul Teknik Ünviersitesi’nin yükseköğretimde elde ettikleri bilgilerden ve tecrübelerden de istifade edebilecekler. Bu sayede lisedeyken üniversitede ortamı çocuklara aşılanmakta, nasıl bir geleceğe yelken açacakları anlatılmaktadır.

LGS 2020’de başarılı olmuş çocukların aileleri, kolejin çağrı merkezi 444 36 42 hattıyla veya doğrudan kampüslerle irtibata geçerek yeni dönem eğitim bursu oranları hakkında bilgi alabilir. Daha fazla bilgi almak için yorum yapabilir & sorularınızı sorabilirsiniz.

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu